hakkimizda

hakkimizda

GÜVEN BİLGİSAYAR 2004 yılında faaliyete başlayıp Bilgisayar ve ekipmanları satışı ve Teknik destek hizmetleri sunan bir işletmedir.2005 yılında AKINSOFT ile yapılan bayilik anlaşmasıyla yazılım sektöründe de çalışmalara başlayan firmamız bulunduğu coğrafyada farklı sektörlerde bir çok firmanın yazılım ihtiyaçlarını karşılayıp,Müşterlerine teknolojinin tüm imkanlarını sağlayarak işletmelerin büyümesine yardımcı olmuştur.

2007 yılında yeni adresine taşınan GÜVEN BİLGİSAYAR müşterilerine ürün tedariği ve teknik destek hizmetleri sunmuştur. Bilgisayar , Bilgisayar ekipmanları satışı, Teknik destek hizmetleri ve yazılım yanı sıra E-Ticaret sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Elektronik Ürünler, PDKS, Turnike ve Bariyer Sistemleri, Otomatik Geçiş Sistemleri (OGS) , Hızlı Geçiş Sistemleri (HGS) , Akıllı Otopark Sistemleri,Akıllı Ev Sistemleri,  Network sistemleri, Kablosuz Ağ Sistemleri, Fiber Omurga Sistemleri ve Alt Yapı Çözümleriyle müşterine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bünyesindeki bulundurduğu Uzman ve Eğitimli Ekip ve Ekipmanlarıyla 15 Yılı aşkındır Müşterine Hizmet veren GÜVEN BİLGİSAYAR, Müşteri memnuniyetini felsefe edinmiş ve günden güne büyüyen bir işletme haline gelmiştir.Soma'da Kendi Sektöründe Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Kalite Hizmet Yeterlilik Belgesini Almaya Hak Kazanmış Tek Firmadır.

Bu büyüyüşe imkan sağlayan siz değerli müşterilerimize teşekkür eder, başlangıçtan bu yana kendimize standart edindiğimiz KALİTELİ İŞ,KALİTELİ HİZMET anlayışımızla sizlerle büyümeye devam etmeyi hedefliyor ve Teknolojinin Tüm imkanlarını Sizlere Sunmaya Devam ediyor olacağız.